Hledat
Filters

Statek U Šťástků- Vodňany

  • Stylové ubytování na statku!

K dispozici máte celkem 5 apartmánů s kompletním vybavením (obývací část s TV, kuchyně, ložnice, vstupní chodba a sociální zázemí). Dále 2 stylové dřevěné chaty s kompletním vybavením. V areálu statku je také hospůdka, bazén a mnoho příležitostí ke sportu i odpočinku 

Nabízíme k rekreaci a k ubytování stylovou chalupu na samotě v nedotčené přírodě předhůří Šumavy 5 km od Vodňan v romantickém prostředí uprostřed lesů nedaleko řeky Blanice. Výhodou polohy je zdravé venkovské prostředí v srdci lesního biokoridoru.

  • Statek U Šťástků je ideálním místem pro rekreaci a odpočinek. Pro nás je hlavním cílem dosáhnout toho, aby se klienti u nás cítili jako doma. Statek je nejen místo pro ubytování, ale zároveň naším domovem. Proto si přejeme, aby i klienti se u nás cítili stejně. Jsme rádi, když se klienti navzájem seznamují a užívají si společně pohodovou dovolenou. Samozřejmě to není pravidlem, je na každém z návštěvníků statku, zda si přeje zapojit se do společné komunikace a seznamování. Příroda kolem statku zajistí dokonalou relaxaci a uvolnění. Zkrátka u nás zapomenete na běžné starosti a strasti života.
  • Děti nejsou omezeny prostorem a mohou se pohybovat bezpečně v 10 Ha areálu, kde je pro ně možno uspořádat množství her. Většinou se ale zabaví samy tak, že o nich při své dovolené ani nevíte. V areálu se nachází pro děti malé fotbalové hřiště, hřiště na volejbal či nohejbal, koš na basketbal, venkovní stolní tenis a kuželky, dále dětský domeček, houpačky, prolézačky, skluzavka, houpací lavice, žebřiny a pro nejmenší malý bazén a pískoviště. Děti si mohou zachytat ryby na našem rybníčku. Zajišťujeme také jízdu na koních a výcvik na ponících. Nově též kurzy potápění. Pro dospělé je připraven ruský kulečník, kroket, stolní fotbálek, petanque či elektronické šipky.
  • Nově můžete využít například kurzy potápění nebo si zahrajte ruský kulečník, kroket, stolní fotbálek, petanque či elektronické šipky. Samozřejmě je stále k dispozici stylová hospůdka s barem. 

Na statku je k dispozici terasa, pec, krb s udírnou se sezením pod pergolou a ohništěm s možností grilování. Parkoviště se nachází též v areálu.
  • Součástí je hospůdka ve stylu baru s posezením u krbu u točeného piva, nebo jiného z velkého výběru alkoholických či nealkoholických nápojů.
  • Ochutnat můžete některou ze specialit.Nově můžete využít například kurzy potápění nebo si zahrajte ruský kulečník, kroket, stolní fotbálek, petanque či elektronické šipky. Samozřejmě je stále k dispozici stylová hospůdka s barem.
Vodňanské Svobodné Hory 15 389 01
Jihočeský kraj
GPS:49.1348128,14.1203573

Mohlo by se Vám líbit

TOPlist