Hledat
Filters

Stránky "Píďák.cz" jsme vytvořili se záměrem vytvoření vybranýchtipů výhradně pro rodiny s dětmi. Začli jsme místama, které dobře známe, sami je navštěvujeme nebo nám je přátelé doporučili. Následně jsme zařadili sekci s vybranými aktuálními tipy na akce pro děti, ale i slevy a dobré nabídky např. zdarma pro rodiče a nakonec i recepty. Obsah chceme nadále rozšiřovat, a tak se obracíme i na Vás.


Hodnocení

Každý záznam, místo, akce nebo recept, na stránkách má hodnocení 1 až 5 hvězdiček. Místo můžete ohodnotit komentářem a počtem hvězdiček. 1 hvězdička je nejhorší, 3 hvězdičky neutrální a 5 hvězdiček je nejlepší. Ve výchozím zobrazení kategorií jsou pak dobře hodnocené místa zobrazená na předních pozicích a špatně hodnocená místa se propadají dozadu. Výchozí hodnota místa je neutrální. Vašim hodnocením tak doporučíte místo, akci, recept ostatním.


Jednorázový tip na místo, akci nebo recept

Máte-li tip na místo, akci, můžete nám ho poslat buď přes formulářPoslat TiPa nebo na email pidak(z)pidak.cz. Obratem ho přidáme. Máte-li však tipů více nebo se chcete o své místo, recept zde starat, pak se zaregistrujte staňte našimi partnery!


Registrace = Partnerství = obsah ve Vaší správě,  přidávání a úpravy Vašich míst, akcí a receptů

Nabízíme Vám také možnost vlastní správy Vašeho obsahu (místo, akce nebo receptu). Pokud jste vlastníkem místa, receptu, které chcete prezentovat nebo máte tipy vhodné pro rodiny s dětmi, staňte se naším partnerem. Jako partner můžete spravovat Váš obsah, popis, údaje a fotky, přidávat nová místa a vlastní tipy na akce do sekce 'Akce,slevy,zdarma', přímo zde na stránkách. Místem se rozumí trvalý záznam bez časového omezení v některé z kategorií, akcí pak záznam s časovou platností pouze v kategori 'Akce,slevy,zdarma'. Nový záznam vždy podléhá naší kontrole, zařazení do vhodné kategorie.


Upozornění!

Vyhrazujeme si právo na zamítnutí publikace Vašich záznamů i jejich odstranění v případě, že jsou v rozporu se zaměřením portálu, dobrými mravy nebo porušují-li zákon!


Ochrana obsahu

Jste-li zástupcem, vlastníkem místa nebo autorem části obsahu, které je zařazeno do našeho katalogu a máte výhrady k obsahu nebo prezentaci, napište nám. Údaje upravíme nebo obsah zcela vyřadíme.
 

Pro bližší informace, požadavky nebo nabídky nás kontaktujte na pidak(z)pidak.cz.


Provozovatel stránek:

Milan Víšek
K Parku 282
251 01 Nupaky
pidak(z)pidak.cz

TOPlist