Hledat
Filters

Sportovní centrum Eden - Beroun

O sportcentru

‎Sport Eden Beroun je areál zaměřený na sportovní a volnočasové aktivity, kde najdete adrenalin, zábavu, ale i pohodu, klid a relax. Na své si zde přijdou golfisté, pro které je zde k dispozici indoor golf, který disponuje dvěma simulátory, driving range, chipping a putting green. Velice oblíbeným je i badminton, při kterém můžete pořádně vybít veškerou svou energii. Novinkou je Crazygolfové hřiště, kde najdou zábavu velcí i malí hráči při hře na 18ti jamkovém hřišti, které je spojením minigolfu a zábavného parku s hradem a pohádkovými postavičkami prvním svého druhu v ČR. Naše multifunkční hala nabízí kromě badmintonu i florbal, futsal a tenisový kurt. Po celý rok je u nás k dispozici velká škála různých cvičení. Mezi nejnavštěvovanější patří Zumba, Pilates, Bosu atd. Z dalších sportů, které lze využít v letním období je lukostřelba s instruktorem, 4 venkovní antukové tenisové kurty, beachtenis a beachvolejbal.

Pro budování kondice lze využít služeb našeho 4 patrového fitness centra, které je na rozdíl od klasických „posiloven“ zaměřeno především na udržování zdravého životního stylu, fyzické kondice a vytvoření a udržení souměrného svalstva a Vaší vysněné postavy. Dvě podlaží jsou věnována jen ženám a dvě podlaží jsou smíšená. Z těchto dvou podlaží je vždy jedno podlaží vybavené kardio stroji (běhací pásy, eliptické trenažéry, steppery, atd). Zbývající dvě podlaží jsou silové části a to ve formě kruhových tréninků. Dále zde naleznete systém TRX®, závěsný systém, který využívá pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Dále součástí našeho fitnessového centra je PowerPlate point, kde naleznete dnes velice populární vibrační stroje Power Plate®.

V našem centru funguje několik dětských sportovních akademií, které navštěvuje přes 200 dětí. Přijďte s vaším dítkem na zkušební bezplatnou hodinu a zkuste si tenis, golf, badminton, florbal nebo lukostřelbu. Pro dívky jsou k dispozici hodiny dětské Zumby.

Sportcentrum spolupracuje s Mateřským Centrem Slunečnice, které se zaměřuje na rozvoj dětí od útlého věku. Nabízí širokou škálu programů pro děti od cvičení pro miminka přes cvičení pro předškoláky, tančení pro děti, hodiny pro rozvoj řeči, angličtinu až po výtvarné hodiny. Maminky s malými dětmi si zde určitě přijdou na své.

Součástí našeho areálu je také moderní restaurace, kde je možno pořádat narozeninové oslavy jak pro děti, tak i pro dospělé, svatby, rauty, firemní večírky či meetingy. Restaurace disponuje krásnou zahrádkou s lávovým grilem, takže v letním období je možno pořádat i venkovní akce s grilováním. Sportcentrum je vybaveno konferenční místností, kde je k dispozici dataprojektor, plátno, napojení na internet a další věci potřebné k uspořádání firemních školení a presentací.

Jak vidíte, tak u nás si na své přijde opravdu každý. Jak jednotlivci, tak i rodiny s dětmi. Rádi vám se vším vyjdeme vstříc. Budeme rádi, když od nás budete odcházet spokojení a hlavně odpočatí a v dobré náladě.

 • Golf
 • Crazy golf
 • Badminton
 • Tenis
 • Fitness
 • Pilates centrum
 • Kondiční cvičení
 • Jóga
 • Beachtennis
 • Beachvolleyball
 • Beachfotbal
 • Lukostřelba
 • Florbal
 • Futsal

Provozní doba v areálu je rozdělana do dvou období a to do letní a zimní sezony.

Letní sezóna       

květen-říjen PO – NE (7:00) 9:00 – 22:00 hod

Zimní sezóna

listopad-duben PO – NE (7:00) 9:00 – 23:00 hod

V případě zájmu o návštěvu sportovního centra v čase 7:00 – 9:00 hod. je nutné tuto návštěvu domluvit s recepcí minimálně 24 hod. předem.

Pod Homolkou 1482266 01 Beroun
Středočeský kraj
GPS:49.9589206,14.049054

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Venkovní posilovna- Zdice u Berouna

Venkovní posilovna- Zdice u Berouna

Zobrazit detail Venkovní posilovna- Zdice u Berouna
Obrázek Tipsport laguna - Aquapark Beroun

Tipsport laguna - Aquapark Beroun

Zobrazit detail Tipsport laguna - Aquapark Beroun
Obrázek Sportovní centrum Eden - Beroun

Sportovní centrum Eden - Beroun

Zobrazit detail Sportovní centrum Eden - Beroun
Obrázek Pronájem chaty - Hlásná Třebaň - Berounka

Pronájem chaty - Hlásná Třebaň - Berounka

Zobrazit detail Pronájem chaty - Hlásná Třebaň - Berounka
Obrázek Chalupa Měňany s bazénem - Český Kras

Chalupa Měňany s bazénem - Český Kras

Zobrazit detail Chalupa Měňany s bazénem - Český Kras
Obrázek Chata Olí - Sýkořice - Berounka - Křivoklát

Chata Olí - Sýkořice - Berounka - Křivoklát

Zobrazit detail Chata Olí - Sýkořice - Berounka - Křivoklát
Obrázek Penzion Hájovna u Dubu - Karlštejn - Beroun

Penzion Hájovna u Dubu - Karlštejn - Beroun

Zobrazit detail Penzion Hájovna u Dubu - Karlštejn - Beroun
TOPlist