Hledat
Filters

Šibeniční vrch- Mnichovice

Vítejte v srdci Ladova kraje!

  • Šibeniční vrch naleznete v obci Mnichovice, blízko Prahy, nedaleko vsi Hrusice, domova známého kocoura Mikeše. Náš horský areál znamená široké sportovní a společenské vyžití: tenisová hala, squash, bowling, plážový volejbal, lyžařská sjezdovka a škola, srubová restaurace s terasou, cyklistika, dětské hřiště s lanovkou a kozí farma.. Oblíbené jsou firemní akce, na své si přijdou i rodiny s dětmi. Nejen pro ně je připraven sport-hotel - originální ubytování v největším srubu Evropy (s osobním certifikátem o přenocování) a karavan-camping (1.5. - 30.9.).
  • Píďák na toto místo jezdí pravidelně lyžovat a je zde spokojený. šibeniční vrch je autem kousek od Prahy a tak po škole si zajedete s dětmi zalyžovat a nemusíte čekat až bude víkend a vy se dostanete na hory. Je tu zázemí ůjčují zde lyže a výbavu také je yde restaurace kde velice dobře vaří a také mnoho dalších aktivit pro rodiče i děti. Také je zde lyžařská škola takže nemusíte své ratolesti učit lyžovat sami. Ceny lyžování jsou zde velice přívětivé a tak není problém jezdit lyžovat několikrát týdně. Obsluha jak vleku tak restaurace je velice milá a příjemná. Menší děti zde mohou bobovat na menším kopečku. Našemu malému se to moc líbilo yatímco starší sestry dováděli na sjezdovce. Sjezdovka je uměle zasněžovaná a tak je zde sníh i když v Praze žádný není. Samozřejmě nechybí free wifi.Doporučujeme
  • V létě je zde možnost ubytování jak v hotelu tak v kempu ve vlastním stanu nebo karavanu. Dále je zde bowling, tenisové kurty, squash a další nechybí ani dětské hřiště.
Šibeničky 808 251 64 Mnichovice
Středočeský kraj
GPS:49.9387028,14.7219859

Mohlo by se Vám líbit

TOPlist