Hledat
Filters

Kemp Sedmihorky- Český Ráj

  • V kempu jsou ideální podmínky pro prožití klidné rodinné dovolené. Pro děti i dospělé nabízíme mnoho možností sportovního, zájmového i kulturního vyžití.V blízkém okolí je celá řada hradů, zámků a staveb lidové architektury, ale i množství atraktivních přírodních lokalit. Geologicky velmi rozmanitá oblast je plná skalních měst, vyhaslých sopek, hlubokých romantických údolí, rybníků, lesů a luk.
  • Většinu území tvoří prastaré mořské usazeniny, které čas vymodeloval do seskupení pískovcových skal – tzv. skalních měst. Těch je na území CHKO Český ráj celkem 15. Pro své mimořádné přírodovědné hodnoty byla oblast Českého ráje v roce 2005 vyhlášena evropským geoparkem UNESCO.Autocamp Sedmihorky je rozložen při úpatí hruboskalského skalního města v pomyslném srdci chráněné krajinné oblasti Český ráj
  • Čistý a upravený čtyřhvězdičkový areál nabízí ubytování v luxusních chatách, mobilhomech, v malých chatkách, ve stanech s podsadou, v týpí nebo na karavanových a stanových loukách.
  • Součástí kempu je rybník s písčitou pláží, vhodný ke koupání i rybolovu, sportovní a dětská hřiště, minigolf, ohniště, farma s domácími zvířaty a další. Wifi pokrytí je po celém areálu kempu zdarma (kromě louky Romantika). K dispozici jsou dvě klubovny, úschovna kol, půjčovna elektrokol, kol a lodí, stolní tenis, nejrůznější potřeby od sportovních přes tábornické až po skákací boty.
  • Kromě standardních služeb je možno využít i pestrou nabídku volnočasových aktivit, které se zaměřují především na rodiny s dětmi. Při vytváření programů pro školy spolupracujeme s Ekocentrem Sedmihorky.
  • Pohled Píďáka- V kempu je hernička kam si mohou přijít pohrát nebo tvořit různá díla. Večer také bývá cvičení pro děti a následný program. Děti mají své tábornické deníky a dostávají různé úkoly na další den. Úkol třeba spočívá v tom, na výletě najít nějakou rostlinu a pak všichni hádají večer v klubovně co je to za květinu a nebo z jakého stromu je list. Mohu za sebe říci, že po týdnu všechny děti poznali list Ginkobiloba a nebo také list z Liliovníku tulipánokvětého. Pan Roman se svým zápalem pro věc tyto večery vede rozmanitě a ani po týdnu se to dětičkám neomrzelo. Také jsme měli možnost tedy děti jezdit na koni a ke konci pobytu byl rozlučkový táborák, kde se hrálo spousty písní a všichni jsme zpívali jak děti tak rodiče. V okolí je mnoho krásných a zajímavých míst pro Vaše výlety a mnoho skal, které děti přímo milují. Rádi na tento pobyt vzpomínáme a rozhodně se zase někdy vrátíme pokochat nejen krásou místní přírody, ale také tím, že když někdo dělá svou práci s radostí a láskou je to prostě znát. Děkujeme a tento kemp doporučujeme.
Autocamp Sedmihorky 72, 511 01 Turnov
GPS:50.5588606,15.1872955

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Šťastná země- přírodní zábavný park- Turnov

Šťastná země- přírodní zábavný park- Turnov

1.836
Zobrazit detail Šťastná země- přírodní zábavný park- Turnov
Obrázek Dlaskův statek v Dolánkách u Turnova

Dlaskův statek v Dolánkách u Turnova

Zobrazit detail Dlaskův statek v Dolánkách u Turnova
Obrázek Lesní klub Skaláček - Sedmihorky

Lesní klub Skaláček - Sedmihorky

Zobrazit detail Lesní klub Skaláček - Sedmihorky
Obrázek Apartmány pod Troskami - Troskovice - Tachov

Apartmány pod Troskami - Troskovice - Tachov

Zobrazit detail Apartmány pod Troskami - Troskovice - Tachov
Obrázek Penzion Olda - Hrubá Skála - Český ráj

Penzion Olda - Hrubá Skála - Český ráj

Zobrazit detail Penzion Olda - Hrubá Skála - Český ráj
Obrázek Roubenka Vyskeř - Hrubá Skála - Český ráj

Roubenka Vyskeř - Hrubá Skála - Český ráj

Zobrazit detail Roubenka Vyskeř - Hrubá Skála - Český ráj
Obrázek Penzion Amulet - chalupa Hrubá Skála, Český ráj

Penzion Amulet - chalupa Hrubá Skála, Český ráj

Zobrazit detail Penzion Amulet - chalupa Hrubá Skála, Český ráj
Obrázek Roubenka Slunce v ráji - Hrubá Skála - Český ráj

Roubenka Slunce v ráji - Hrubá Skála - Český ráj

Zobrazit detail Roubenka Slunce v ráji - Hrubá Skála - Český ráj
Obrázek Červený Vršek - apartmán Mírová p. Kozákovem

Červený Vršek - apartmán Mírová p. Kozákovem

Zobrazit detail Červený Vršek - apartmán Mírová p. Kozákovem
Obrázek Penzion Láska - apartmány Vyskeř - Český ráj

Penzion Láska - apartmány Vyskeř - Český ráj

Zobrazit detail Penzion Láska - apartmány Vyskeř - Český ráj
TOPlist