Hledat
Filters

Camp Mělník

Celoroční kemp se 40-ti letou tradicí je moderně vybavený s rozlohou cca 4 ha.Na okraji Mělníka, v sportovně-rekreační zóně, restaurace s celoročním provozem a letní terasou, sportoviště a místa pro zábavu a volné chvíle.

  • V blízkosti moderní letní koupaliště, krytý bazén, zimní stadion a fotbalové hřiště s přírodním i umělým povrchem.Kemp nabízí možnost využití minigolfu, stolního tenisu, volejbalu, dětského hřiště, restaurace s terasou. Ubytování je možné v bungalovech pokojích Terasa a nebo v motelu.
  • ·Mělnický autocamp je svou polohou v klidné části města, přímo u krásného moderního koupaliště, předurčen k trávení aktivní dovolené s možností výletů do jedinečné přírodní scenérie Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, na zámky ve Veltrusech, Liběchově, Nelahozevsi, nebo do rotundy na památné hoře Říp a také do nedaleké Prahy.
  • Na ploše 4 hektarů nabízíme 80 karavanových stání s el. přípojkou, 80 stanových stání, téměř 300 lůžek v různých ubytovacích zařízení, sprchy s teplou vodou 24 hodin denně, službou na recepci 24 hodin denně, restauraci s terasou a se skvělou kuchyní, minigolfové hřiště, možnost půjčení autom. pračky, lednice, žehličky, on-line internet na recepci atd
  • Osobní pohled Píďáka- 300m od kempu je nákupní středisko Tesco a o kousek dál Kaufland což je příjemné . Většinu času strávili děti v bazénu, který je kousek od kempu. V kempu je pískoviště pro děti a trampolína. Píďák bydlel ve vlastním stanu a tak kvalitu ubytování nemůže posuzovat, ale byl spokojen.
Klášterní 720, 276 01 Mělník, Česká republika
Středočeský kraj
GPS:50.358198,14.4764036

Mohlo by se Vám líbit

TOPlist