Hledat
Filters

Bobová dráha - Kutná Hora

Bobová dráha

Svezte se na nejdelší bobové dráze v ČR a druhé nejdelší v Evropě. Bobová dráha v Kutné Hoře byla postavena v roce 2006. V Kutné Hoře nás najdete ve sportovním Areálu Klimeška, kde najdete v letních dnech vyžití nejen na naší bobové dráze, zorbinku ale i v sousedním Aquaparku. Bobová dráha se díky své délce 1565m řadí na první místo, jako nejdelší dráha v České Republice a na druhé místo v Evropě. Bobová dráha je unikátně umístěna na třech svazích kopce s převýšením 42m.

Jedna jízda na bobové dráze je tvořena ze dvou okruhů, první okruh dráhy je rekračního typu (nižší klesání, méně prudké zatáčky) jeho délka je 750m a je tvořen 13ti zatáčkami a třemi terénními zlomy, druhý okruh dráhy je spíše adrenalinového typu (větší klesání, prudší zatáčky) jeho délka je 575m a je tvořen 10ti zatáčkami a dvěmi terénními zlomy. Nabídneme Vám jednomístný ale i dvou místný bob, ve kterém je možná jízda rodičů s dětětmi.

Bob pro rodiče s dětma

Na vrch kopce vás vyvezou dva výtahy se stoupáním 13%. Při jízdě na dráze je možno dosáhnout rychlosti 58km/h. Rychlost jízdy na bobové dráze si každý určuje podle sebe pomocí účinné brzdy. Parametry bobové dráhy jsou nastaveny a vybudovány tak, že jde o opravdu rekreační a zároveň adrenalinový zážitek při průjezdu tratí.

Děti na bobové dráze?

Vaše dítko může jet samo v jednomístném bobu pokud jeho výška přesahuje 130cm. Je Vaše dítě menší nebo má strach? Nabídneme Vám dvoumístný bob, ve kterém je možná jízda s rodičem. Navštivte naši bobovou dráhu v Kutné hoře! Zažijete skvělou zábavu s celou rodinou.

Nová extrémní atrakce s názvem ZORBING

Jízda v kouli s názvem ZORB je nejnovější aktivita, při které zažijete největší dobrodružství. Zorbing pochází z malé inovativní země - Nového Zélandu, která nám také přinesla Bungy Jumping. Zorbin patří mezi nejoblíbenější adrenalinové sporty na světě. Navštivte areál bobové dráhy a staňte se ZORBONAUTEM. Připravte se na neřízený sjezd z 200 metrů dlouhého svahu! V zorbu můžete jet jak sim tak ve dvojicích.

Dětské čtyřkolky

Dětské čtyřkolky jsou stále populárnější mezi dětma, proto jsme pro ně v areálu bobové dráhy přichystali terénní okruh pro benzínové dětské čtyřkolky. Čtyřkolky přinesou Vašem dětem zaručenou zábavu. Okruh je ohraničen pneumatikami, které brání dětem vyjetí z dráhy. Naše dětské čtyřkolky jsou vhodné pro děti od 5ti do 11ti let.

Čáslavská 199284 01 Kutná Hora
Středočeský kraj
GPS:49.9482189,15.2750944

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Řepařská drážka Sendražice  - výlet parní nebo dieslovou mašinkou - Kolín

Řepařská drážka Sendražice - výlet parní nebo dieslovou mašinkou - Kolín

51
Zobrazit detail Řepařská drážka Sendražice - výlet parní nebo dieslovou mašinkou - Kolín
Obrázek Pronájem chalupy Vidice - bazén - Kutná Hora

Pronájem chalupy Vidice - bazén - Kutná Hora

Zobrazit detail Pronájem chalupy Vidice - bazén - Kutná Hora
Obrázek Pronájem chalupa Močovice - bazén, Kutná Hora

Pronájem chalupa Močovice - bazén, Kutná Hora

Zobrazit detail Pronájem chalupa Močovice - bazén, Kutná Hora
TOPlist