Hledat
Filters

Aparthotel Šumava 2000 - Klatovy

  • Kvalitní 4* hotel v Kašperských Horách  - Váš expert na zážitky na Šumavě. Objevujte s námi Šumavu a vychutnejte si pohodovou atmosféru rodinného hotelu.
  • Vítáme Vás v našem komfortním hotelu, který nabízí své služby již od roku 2002.  Hotel najdete přímo na klidném historickém náměstí šumavského horského městečka Kašperské Hory, v nadmořské výšce 760 m n.m. V Aparthotelu Šumava 2000 naleznete vedle komfortního ubytování ve studiích a apartmá také moderní wellness a spoustu služeb a programů pro pohodovou dovolenou, relaxační či víkendové pobyty s dětmi i bez dětí. Máme jen 12 pokojů, a proto máme čas se Vám plně věnovat. 
  • Bydlet u nás budete v útulných studiích a apartmá s vlastní koupelnou, plně funkční kuchyňkou a jídelním koutem. K dalšímu vybavení patří LCD televizory s digitálním příjmem, satelit (německé i anglické programy), telefon s přímou volbou, 24h připojení na rychlý internet (4096 / 512 kb/s s agregací 1:20),  budík a fén. Všechna studia i apartmá jsou naprosto shodně vybavena, liší se jen velikostí. Studia ve druhém patře jsou podkrovní, s vikýřovými okny.
  • Věříme, že oceníte útulnost pokoje (nechybí ani svícen se svíčkou) a množství praktických úložných prostorů. Vybavení kuchyňky: elektrický dvojvařič, mikrovlnná trouba s grilem, rychlovarná konvice, lednička s mrazícím boxem, dřez, pracovní a odkládací plocha, veškeré běžné nádobí a náčiní pro vaření, cukr, sůl, jar, utěrka. Jako pozornost hostům nabízíme při příjezdu instantní kávu a čaj.
  • Další informace - Hostům jsou zdarma k dispozici pračka a žehlicí prkno a žehlička. Sejf pro úschovu cenných předmětů je k dispozici na recepci. Úklid se provádí denně, samozřejmě včetně výměny ručníků, výměna ložního prádla 1 x týdně, nebo na požádání (po dohodě na recepci).
  • V hotelu není výtah, ale rádi Vám pomůžeme se zavazadly - při příjezdu prosíme kontaktujte recepci. K dispozici je též vozík na dopravu zavazadel z recepce k autu. Omlouváme se, ale do studií a apartmá v hotelu a na snídaně není možný vstup s kočárky. Pro hosty je k dispozici úschovna kočárků, kol a lyží ve dvoře hotelu. Většinu našich pokojů si můžete prohlédnout, ve fotogalerii nebo se podívejte na přehledné náčrtky.
  • Klimamarine - léčebná metoda vytvářející mořské klima - Váš pokoj na přání zdarma vybavíme unikátním systémem Klimamarine - vytváří mořské klima a čistí vzduch od prachu, alergenů apod. (omezená kapacita, negarantujeme!)
  • Podrobné informace o této léčebné metodě si můžete stáhnout v pdf souboru, nebo si o této metodě přečíst přímo na webových stránkách Klimamarine. Využijte této jedinečné možnosti vyzkoušet si  léčebný systém Klimamarine během vašeho pobytu zdarma!
  • Hotel nabíyí růyné pobztov balíčky s programem.
341 92 Kašperské HoryČeská republika
Plzeňský kraj
GPS:49.1429001,13.5561642

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Pošumavské hasičské muzeum Stachy

Pošumavské hasičské muzeum Stachy

Zobrazit detail Pošumavské hasičské muzeum Stachy
Obrázek Baurův dvůr- penzion- Prachatice

Baurův dvůr- penzion- Prachatice

Zobrazit detail Baurův dvůr- penzion- Prachatice
Obrázek Aparthotel Šumava 2000 - Klatovy

Aparthotel Šumava 2000 - Klatovy

Zobrazit detail Aparthotel Šumava 2000 - Klatovy
Obrázek Hotel Zdíkov Bohemia -  Prachatice

Hotel Zdíkov Bohemia - Prachatice

Zobrazit detail Hotel Zdíkov Bohemia - Prachatice
Obrázek Apartmány Trnov - Kašperské Hory - Kašperk

Apartmány Trnov - Kašperské Hory - Kašperk

Zobrazit detail Apartmány Trnov - Kašperské Hory - Kašperk
Obrázek Chalupa Lazny - Strašín - bazén a sauna

Chalupa Lazny - Strašín - bazén a sauna

Zobrazit detail Chalupa Lazny - Strašín - bazén a sauna
Obrázek Chalupa na horách - srub Lazny - Kašperské Hory

Chalupa na horách - srub Lazny - Kašperské Hory

Zobrazit detail Chalupa na horách - srub Lazny - Kašperské Hory
Obrázek Chalupa U Josefů - Stachy - Zadov - Šumava

Chalupa U Josefů - Stachy - Zadov - Šumava

Zobrazit detail Chalupa U Josefů - Stachy - Zadov - Šumava
Obrázek Penzion Na Habeši - Kašperské Hory - Kašperk

Penzion Na Habeši - Kašperské Hory - Kašperk

Zobrazit detail Penzion Na Habeši - Kašperské Hory - Kašperk
Obrázek Chalupa Dolní Dvorce - Trnov - Kašperské Hory

Chalupa Dolní Dvorce - Trnov - Kašperské Hory

Zobrazit detail Chalupa Dolní Dvorce - Trnov - Kašperské Hory
TOPlist